Następne spotkanie
Na wyjeździe
  24.10.2021, godz. 14:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Sparta Rudna 

dni
godzin
minut

DWA ZERO!

Po raz drugi w tym sezonie przyszło nam się zmierzyć z zespołem Apisu Jędrzychowice i po raz drugi z tego starcia zwycięsko wyszła ekipa z Lubania. Po raz drugi także w spotkaniu z zespołem z Jędrzychowic nie straciliśmy bramki. Mecze różniła tylko ranga spotkania - trzy tygodnie temu był to ćwierćfinał okręgowego pucharu polski, a teraz 10 kolejka IV ligi Dolnośląskiej!

Więcej…

5 meczów w Lubaniu, w tym hit IV ligi dolnośląskiej!

Aż pięć spotkań na własnym boisku rozegrają w ten weekend zespoły Łużyc. Wśród nich hit IV ligi, w którym trzeci w tabeli Apis Jędrzychowice będzie rywalem naszego zespołu, zajmującego w tabeli 4 miejsce.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

Nowy sponsor drużyny młodzików!

Miło nam poinformować, że nowym pratnerem naszego Klubu została firma Saba Steel Sp. z o.o. z Lubania!

Nasz nowy partner zajmuje się produkcją oraz sprzedażą kontenerów biurowych i mieszkalnych i jest obecny na rynku od 2005 roku. Dziś działa na międzynarodową skalę, rozpoczynając w 2018 roku ekspansję także na rynki europejskie. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Zarębie zatrudnia kilkunastu pracowników, którzy z dbałością o każdy detal produkują kontenery mieszkanie, biurowe, gastronomiczne, sanitarne, a także wielofunkcyjne systemu złożone z kilku lub kilkunastu kontenerów.

 

IMG 4250 Kopiowanie

 

W sezonie 2021/2022 firma Saba Steel Sp. z o.o. będzie wspierała drużyny młodzków, które występują w I lidze wojewódzkiej oraz ligach okręgowych. W sumie będą to aż trzy zespoły.

Poniżej prezentujemy galerię z prezentacją nowych strojów meczowych ufundowanych przez naszego nowego partnera!