Następne spotkanie
U siebie
16.07.2022, godz. ???

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Piast Iłowa

dni
godzin
minut

Sezon zakończony, nadszedł czas podsumowań!

Sezon zakończony! Znamy już spadkowiczów, a także niemal na pewno skład grupy zachodniej IV ligi w sezonie 2022/2023. Nasz zespół pewnie się utrzymał, a długo nawet walczył o zwycięstwo w lidze. Ostatecznie 4 miejsce to ogromny sukces, którego mało kto się spodziewał przed rozpoczęciem tych rozgrywek.

Więcej…

Nasi na kadrze!

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Świdnicy odbyła się konsultacja szkoleniowa kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, która w dniach 15-19 czerwca wystąpi w turnieju eliminacyjnym do UEFA Regions CUP. Wśród nich znalazło się 4 zawodników Łużyc Lubań.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie stron www

Z Mewą o podium!

W 27 kolejce IV ligi dolnośląskiej Łużyce podejmą w Kunicach miejscową Mewę. Będzie to okazja do zrewanżowania się zespołowi z Kunic za jesienną porażkę w Lubaniu. Wówczas podopieczni Jacka Kanasa wygrali 2:0.

Kuniczanie, którzy przerwę zimową spędzili na fotelu lidera zjamują obecnie 4 miejsce. Łużyce mają jeden punkt więcej i są na najniższym stopniu podium. Zwycięzca dzisiejszego spotkania będzie więc znacznie bliżej miejsca na podium i wciąż będzie się liczył w walce o zwycięstwo w całych rozgrywkach.

tabela 26

 

Swoje spotkania rozegrają w ten weekend także nasze grupy młodzieżowe. Poniżej znajdziecie pełen rozkład gier.

 

my visual copy 55684806 2