W Łużycach Lubań stawiamy na młodzież! Głównym celem naszej działalności jest szkolenie i do tego przywiązujemy największą wagę! Pasja. Zaszczepiona w dziecku od najmłodszych lat znacząco wpływa na jego rozwój psychiczny i fizyczny, relacje z otoczeniem, kształtowanie osobowości i często decyduje o dalszych krokach życiowych.

To właśnie pasja do piłki nożnej zmotywowała nas do skupienia się na szkoleniu piłkarskim dzieci już od najmłodszych lat.

Najlepsza w okręgu baza szkoleniowa!

Nasz Klub ma dostęp do najlepszych obiektów sportowych w rejonie. Hala sportowa, boisko z naturalną nawierzchnią oraz pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią sprawiają, że szkolenie jest możliwe zawsze, niezależnie od pory roku czy pogody. Do dyspozycji mamy także Orliki.

Profesjonalna kadra trenerska!

Zatrudniamy 8 trenerów, którzy dbają o rozwój zawodników w każdej grupie wiekowej. Kompetencje każdego z nich potwierdzają licencje UEFA A, B, C. Trenerzy systematycznie uczestniczą w kursach i szkoleniach, dzięki czemu

Treningi dopasowane do grup wiekowych

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie samopoczucie dziecka podczas zajęć, dlatego każda grupa treningowa jest w pełni dostosowana do wieku uczestników. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia odpowiednich warunków rozwojowych nawet najmłodszym zawodnikom.

Liczne turnieje, krajowe i zagraniczne

Api Cup Zakopane, Sokolik Cup czy Młodzieżowe Mistrzostwa Polski to zaawansowane projekty pozwalające na rywalizację zawodników na najwyższym poziomie. Rozgrywki dostosowane do poziomu zawodników zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują też wszystkich do rywalizacji na najwyższym poziomie.