WATIS – Stacja Paliw zlokalizowana w Lubaniu przy ulicy Jeleniogórskiej 14.

VERTICAL – Firma zajmująca się profesjonalną obróbką metali oraz produkcją części do maszyn rolniczych i przemysłowych.

SPOŁEM – Spółdzielnia Spożywców zlokalizowana przy ulicy Tkackiej 27 zarządzająca sklepami i hurtowniami spożywczymi na terenie Miasta.

DR SCHUMACHER – Wiodący w Europie producent chusteczek nawilżanych z siedzibą przy ulicy Jeleniogórskiej 12 w Lubaniu.

PONAR – Producent siłowników i cylindrów hydraulicznych wiodących marek. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Gazowej 4 w Lubaniu.

LUBANET – Dostawca Internetu światłowodowego na terenie miasta.

LEONET – Firma z branży IT zajmująca się handlem i usługami. Biuro zlokalizowane jest w Lubaniu przy ulicy Władysława Łokietka 3.

eLUBAN – Portal Informacyjny obejmujący swoim zasięgiem cały powiat lubański.

CONTUR2000 - CONTUR 2000 to firma z niespełna dwudziestoletnią tradycją w zakresie obróbki skrawania części metalowych oraz projektowania i wdrażania kompletnych linii produkcyjnych.

BESTAGRO – Firma sprzedająca maszyny rolnicze, maszyny komunalne oraz części zamienne.

ALLTRANS – Wypożyczalnia samochodów dostawczych. Firma zajmuje się także handlem samochodami sprowadzanymi z zagranicy.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed volutpat tempus felis, sit amet pellentesque arcu consequat eu.

ALERT – Dostawca nowoczesnych technologii dla domu i przemysłu – kamer, systemów alarmowych, instalacji nowoczesnego domu i wielu innych. Biuro firmy znajduje się przy ulicy Izerskiej 7 w Lubaniu.

AGROMETAL – Firma zajmująca się profesjonalną obróbką metali oraz produkcją części do niemal każdej gałęzi przemysłu.

Lubańska firma specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i wynajmie każdego rodzaju kontenerów – od budowlanych do biurowych.