Następne  spotkanie
Na wyjeździe, 01.06.2024, godz. 15:00
 

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Barycz Sułów

dni
godzin
minut

Nowy, stary trener!

Rafał Wichowski został nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu. To powrót na ławkę trenerską po 4 latach!

Więcej…

Nadzwyczajne walne zgromadzenie

Zarząd KS Łużyce Lubań informuje, iż dnia 24 maja 2024 roku odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków klubu.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań strony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań projektowanie stron www Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań Lużyce Lubań

Dziękujemy!

Jacek Kanas odchodzi z Łużyc. 35 letni szkoleniowiec prowadził nasz klub od stycznia 2023 roku. Legniczanin zalicza awans sportowy, bowiem od 1 lipca będzie pracował w jednym z klubów z III ligi.

Kanas 

Kanas poprowadził Łużyce łącznie w 49 meczach. Zdobył w nich 79 punktów, a drużyna pod jego wodzą strzeliła 109 bramek, tracąc przy tym 71. W zakończonym sezonie nasz zespół pewnie utrzymał się w zreorganizowanej 4 lidze, zajmując ostatecznie 6 miejsce.

Chciałbym wszystkim mocno podziękować za zaangażowanie, wkład w dobre wyniki zespołu i niezapomnianą atmosferę panującą w szatni. 1,5 roku funkcjonowania w Lubaniu było dla mnie obfite w wiele wartościowych doświadczeń sportowych i niezapomnianych chwil. Rezygnacja z funkcji szkoleniowca Łużyc była dla mnie bardzo trudną decyzją, ale jestem w momencie w którym potrzebuję zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i sportowym. Jestem spokojny o to, że zespół trafi w dobre ręce, a zawdonicy będą mogli stawiać kolejne kroki na swojej ścieżce rozwoju. - skomentował były już trener. 

Nazwisko nowego szkoleniowca, który poprowadzi Łużyce na 4 ligowych boiskach w sezonie 2024/2025 powinno być znane jeszcze w tym tygodniu.