Następne spotkanie
 Na wyjeździe
 31.10.2020, godz. 14:00

Łużyce Lubań

vs

Zryw Bratków

Hutnik Pieńsk

 
dni
godzin
minut

LIDER POKONANY! SZÓSTY MECZ Z RZĘDU BEZ PORAŻKI!

Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu był lider tabeli KEEZA ligi okręgowej w sezonie 2020/2021 - Pogoń Świerzawa. Zespół ze Świerzawy odniósł do tej pory niemal komplet zwycięstw, notując jedynie jeden remis z Olimpią Kowary (2:2). Najokazalszym triumfem zespołu Pogoni był mecz z GKS Wartą Bolesławiecką, która została pokonana aż 12:1! Ostatni mecz bezpośredni naszej ekipy z zespołem ze Świerzawy zakończył się wynikiem 2:1 dla naszego zespołu i bardzo liczyliśmy, że historia się powtórzy! 

Więcej…

Rocznik 2010 wystąpił w API Cup!

W dniach 16-18 października odbyła się kolejna edycja turnieju API CUP. Tym razem rywalizował nasz rocznik 2010. Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie 8 miejsce. Jak było? Przeczytajcie sami!

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

Turniej Łużyce Cup 2020 rozstrzygnięty!

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Lubaniu odbył się turniej piłkarski Łużyce Cup 2020!

Rywalizacja trwała równolegle na dwóch boiskach - na boisku naturalnym grali chłopcy w kategorii U11 (rocznik 2010 i młodsi), natomiast boisko ze sztuczną nawierzchnią było areną zmagań kategorii U9 (rocznik 2012 i młodsi).

W kategorii U11 gra toczyła się równolegle na czterech boiskach. 16 zespołów zostało podzielonych na 4 grupy.

W grupie A zmierzyły się Łużyce Lubań, FA Bogatynia, Nysa Zgorzelec oraz Lotnik Jeżów Sudecki.
W grupie B rywalizowały Karkonosze Jelenia Góra, UKS Pieńsk, Chrobry Głogów oraz drugi zespół Łużyc.
W grupie C zagrały FC Wrocław Academy, Chojnik Jelenia Góra, Falubaz Zielona Góra oraz KAP Kamienna Góra.
W grupie D zmierzyły się KGHM Zagłębie Lubin, ISF Żary, Polonia-Stal Świdnica oraz AP Macieja Murawskiego z Zielonej Góry.

IMG 8105

Pierwsza faza turnieju zakończyła się około gdziny 12:00, a we wszystkich meczach tej rundy padło 121 bramek. Druga faza podzielona została na kolejne cztery grupy, w których rywalizowano już o zwycięstwo w całym turnieju. W grupie platynowej znaleźli się zwycięzcy swoich grup - Łużyce Lubań, Karkonosze Jelenia Góra, KAP Kamienna Góra oraz Polonia Stal Świdnica.

Po niezwykle zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem I edycji Łużyce Cup 2020 w kategorii U11 okazał się zespół Polonii Stali Świdnica, który wygrał rywalizację z Łużycami dzięki lepszemu stosunkowi bramek. Naszym zawodnikom do zwycięstwa w turnieju zabrało jednej strzelonej bramki :)

 IMG 7739

Klasyfikacja końcowa kategorii U11.

1 miejsce - Polonia Stal Świdnica
2 miejsce - Łużyce Lubań
3 miejsce - KAP Kamienna Góra
4 miejsce - Karkonosze Jelenia Góra

 

W kategorii U9 udział w turnieju wzięło 12 zespołów. Tutaj również obowiąwał system podobny do tego, jak w kategroii U11. W trzech grupach rywalizowały:

W grupia A Falubaz Zielona Góra, FC Wrocław Academy oraz dwa zespoły Łużyc Lubań
W grupie B Slovan Liberec, AP Macieja Murawskiego Zielona Góra, Chrobry Głogów oraz UKS Pieńsk
W grupie C Warta Gorzów Wlkp., Polonia Stal Świdnica, FC Wrocław Academy II oraz Nysa Zgorzelec.

Po zakończeniu pierwszej fazy, w której zespoły zdobyły również blisko 100 bramek, przyszła kolej na rywalizację w fazie finałowej. Najlepszym zespołem w tej kategroii wiekowej okazał się zespół FC Wrocław Academy!

 IMG 8542

Klasyfikacja końcowa kategorii U9.

1 miejsce - FC Wrocław Academy
2 miejsce - AP Macieja Murawskiego Zielona Góra
3 miejsce - Łużyce Lubań
4 miejsce - FC Wrocław Academy II

 

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział i przyjazd do naszego Miasta. Podziękowania należą się także rodzicom naszych dzieci, którzy fantastycznie przygotowali kącik gastronomiczny i zadbali, aby zarówno dzieci, jak i będący z nimi trenerzy oraz rodzice nie wracali do domu głodni!

 

IMG 8444

 

Dziękujemy także wszystkim sponsorom oraz partnerom! Turniej mocno wsparli Dyrektor MOSiR Lubań Pani Beata Soczyńska oraz Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński, który objął patronat nad całym wydarzeniem. Pomoc oraz przekazane wsparcie okazały się nieocenione! Już za rok druga edycja, na którą serdecznie zapraszamy! :)

my visual 48499577 1