Następne spotkanie
U siebie
 20.03.2021, godz. 15:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Woskar Szklarska Poręba

 
dni
godzin
minut

Trudna przeprawa trampkarzy!

Na inaugurację I ligi wojewódzkiej trampkarzy do Lubania zawitała ekipa Śląska Wrocław! Rywal z najwyższej półki! Trzeba było podjąć rękawice i walczyć!

Więcej…

Constante Bonazza - z Interu do Łużyc!

Co łączy Inter Mediolan z Łużycami Lubań? Wydawać by się mogło, że nic. A jednak był piłkarz, który występował w obu tych Klubach.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

Z ŁUŻYC DO SLOVANA!

Szymon Grygo – młody wychowanek naszego Klubu - został zawodnikiem czeskiego potentata piłki nożnej - Slovana Liberec! Seniorska drużyna naszego już byłego zawodnika rywalizuje w tym sezonie w UEFA EUROPA LEAGUE. Zanim Szymon trafi do pierwszej drużyny, będzie rywalizować w zespole U11 pod czujnym okiem trenera Petra Koudelki!

Szymon przez dłuższy czas był obserwowany przez czeski klub. W sierpniu brał udział w treningach i po okresie testowym znalazł się w szeregach młodzieżowej akademii trzykrotnego Mistrza Czech z sezonu 2001/2002, 2005/2006 i 2011/2012!

Szymon Grygo

W Lubaniu czułem się bardzo dobrze i szkoda mi utraty możliwości grania z świetnymi zawodnikami i moimi kolegami z Łużyc. Mam nadzieję, że jeszcze zagramy razem. Bardzo wszystkim dziękuję, bo moja szansa zagrania w Libercu jest również dzięki Wam. – powiedział zadowolony Szymon.

W temacie transferu wypowiedział się również wieloletni trener, a jednocześnie ojciec Szymona – Tomasz Grygo - Z uwagi na młody wiek Szymona, była to bardzo ciężka decyzja poparta konsultacjami z psychologiem sportowym, Panią Joanną Misiakowską (serdeczne podziękowania). Decyzja podjęta została przez Szymona. My jako rodzice pomożemy w ciężkich logistycznych sprawach dotyczących połączenia szkoły i treningu. Szymon wierzy w swoje umiejętności oraz że zdoła pogodzić pasję ze szkołą, która w tym momencie jest najważniejsza. Przez trzy miesiące ciężko pracuje i pomimo słabszych chwil przetrwał to i dzielnie gra, trenuje i uczy się.


IMG 0025

My ze strony klubu życzymy Szymonowi samych sukcesów i kto wie, może w przyszłości zobaczymy go z orłem na piersi w barwach kadry narodowej! Powodzenia Szymon!