Następne spotkanie
Na wyjeździe
 09.05.2021, godz. 18:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Nysa Zgorzelec

 
dni
godzin
minut

Twardy za twardy!

W rundzie jesiennej zespół Łużyc Lubań udał się na wyjazd do Świętoszowa, aby tam stoczyć bój z ,,beniaminkiem" Keeza ligi okręgowej sezonu 2020/2021. W mieście wojska mecz zakończył się remisem 1:1, gdzie z naszej strony trafienie zanotował Kamil Młynarski. Teraz to Twardy przyjechał do Lubania.

Więcej…

3 punkty wracają do Lubania!

W rundzie jesiennej Victoria Ruszów przyjechała na Stadion Miejski przy ul. Ludowej 2 i w dramatycznych okolicznościach, strzelając bramkę w 93 minucie wyrwała nam trzy punkty i mecz zakończył się remisem 2:2. W tej rundzie Łużyce rozpoczęły od podziału punktu z Woskarem 0:0, a Victoria Ruszów pokonała 4:2 Czarnych Lwówek Śląski. 

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

SPORT EVO JAKO CUP ROZSTRZYGNIĘTY!

W minioną sobotę w Jeleniej Górze został rozegrany halowy turniej piłkarski organizowany SPORT EVO JAKO CUP! Rywalizowali młodzi piłkarze w kategorii Orlik.

Nasz klub wystawił dwa zespoły: Kadrę A, którą tworzyli Kacper Kiełbik, Stanisław Kałucki, Wiktor Skibiński, Szymon Grygo, Kacper Jaracz, Bartosz Bijak, a także Kadrę B w składzie Dawid Kuligowski, Igor Łambucki, Dawid Picyk, Jaś Jarosz, Maksymilian Świderski, Hubert Kadej, Bartłomiej Więckowski.

005

Nasze zespoły rywalizowały w dwóch oddzielnych grupach. Kadra A, drogą losowania, trafiła do grupy wraz z Karkonoszami Jelenia Góra, Royalem Biedrzychowice, The Best Kamienna Góra i Akademią Piłkarską Dzierżoniów. Natomiast ekipa B, mierzyła się z KKS Jelenia Góra, Lotnik Jeżów Sudecki, Nysa Zgorzelec, Górnik Polkowice. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników.

KADRA  A

AP Dzierżoniów – Łużyce Lubań 0:1
Royal Biedrzychowice – Łużyce Lubań 0:3
Łużyce Lubań  - TB Kamienna Góra 1:1
Łużyce Lubań – Karkonosze Jelenia Góra 3:0

Łużyce Lubań – Górnik Polkowice 0:4 (półfinał)
Łużyce Lubań – TB Kamienna Góra 0:2 (mecz o 3 miejsce)

KADRA B

Lotnik Jeżów Sudecki  – Łużyce Lubań 1:0
Karkonosze Jelenia Góra  – Łużyce Lubań 2:0
Łużyce Lubań – Nysa Zgorzelec 0:0
Łużyce Lubań – Górnik Polkowice 0:2

Łużyce Lubań – Royal Biedrzychowice 2:0 (mecz o 9 miejsce)

Podsumowując. Nasz zespół A zaprezentował się naprawdę solidnie. Nie wyszła nam faza pucharowa, jednak bardzo dobrze wiemy, że to jest piłka nożna i tutaj zdarzyć się może wszystko. Bardzo dobra inauguracja i faza grupowa, 10 punktów na 12 możliwych to naprawdę, pozwalało realnie myśleć nawet o złotym medalu, jednak nie tym razem! Zawodnicy zostawili na boisku pot i łzy oraz zebrali bardzo cenne doświadczenie. 

002

Drugi team walczył z całych sił, jednak nie był wstanie pokonać późniejszego triumfatora Górnika Polkowice czy gospodarza turnieju Karkonosze Jelenia Góra. W fazie grupowej zgromadziliśmy 1 punkt, lecz pamiętajmy dla młodych zawodników najważniejsze jest ogarnie i doświadczenie.

 

Galerię z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ (klik).

red. Mateusz Stóf