Następne spotkanie
Na wyjeździe
  24.10.2021, godz. 14:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Sparta Rudna 

dni
godzin
minut

DWA ZERO!

Po raz drugi w tym sezonie przyszło nam się zmierzyć z zespołem Apisu Jędrzychowice i po raz drugi z tego starcia zwycięsko wyszła ekipa z Lubania. Po raz drugi także w spotkaniu z zespołem z Jędrzychowic nie straciliśmy bramki. Mecze różniła tylko ranga spotkania - trzy tygodnie temu był to ćwierćfinał okręgowego pucharu polski, a teraz 10 kolejka IV ligi Dolnośląskiej!

Więcej…

5 meczów w Lubaniu, w tym hit IV ligi dolnośląskiej!

Aż pięć spotkań na własnym boisku rozegrają w ten weekend zespoły Łużyc. Wśród nich hit IV ligi, w którym trzeci w tabeli Apis Jędrzychowice będzie rywalem naszego zespołu, zajmującego w tabeli 4 miejsce.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

Weekendowe granie!

Już dziś swoje zmagania rozpoczną niemal wszystkie nasze grupy młodzieżowe. Najbliższy weekend potrwa...aż do czwartku, kiedy to swoje spotkanie rozegrają nasi trampkarze.

W sobotę swój czwarty mecz w IV lidze rozegra pierwsza drużyna. Na boisku w Lubaniu podejmiemy Górnika Złotoryja (początek o godzinie 17:00). Goście do tej pory uzbierali 5 punktów i jako jeden z trzech zespołów, wspólnie z Łużycami oraz Granitem Roztoka, nie zaznali jeszcze smaku porażki. Zapowiada się więc ciekawe widowisko.

IMG 3227 Kopiowanie

Sezon w I lidze wojewódzkiej zainaugurują nasi młodzicy. W niedzielę udadzą się oni do Wrocławia na spotkanie z Olympic Junior. Również do Wrocławia, lecz w sobotę, wybiorą się nasi juniorzy U19, którzy powalczą o pierwsze ligowe punkty z drużyną WKS Śląsk.

Łącznie, do czwartku, nasze zespoły rozegrają aż dwanaście spotkań! Pięć z nich odbędzie się w Lubaniu.

 

210905weekend

210904weekend