Następne spotkanie
Na wyjeździe
  24.10.2021, godz. 14:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Sparta Rudna 

dni
godzin
minut

DWA ZERO!

Po raz drugi w tym sezonie przyszło nam się zmierzyć z zespołem Apisu Jędrzychowice i po raz drugi z tego starcia zwycięsko wyszła ekipa z Lubania. Po raz drugi także w spotkaniu z zespołem z Jędrzychowic nie straciliśmy bramki. Mecze różniła tylko ranga spotkania - trzy tygodnie temu był to ćwierćfinał okręgowego pucharu polski, a teraz 10 kolejka IV ligi Dolnośląskiej!

Więcej…

5 meczów w Lubaniu, w tym hit IV ligi dolnośląskiej!

Aż pięć spotkań na własnym boisku rozegrają w ten weekend zespoły Łużyc. Wśród nich hit IV ligi, w którym trzeci w tabeli Apis Jędrzychowice będzie rywalem naszego zespołu, zajmującego w tabeli 4 miejsce.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

Gramy!

Standardowo już dziś na boiska wybiegną nasze zespoły młodzieżowe. Trzy z sześciu spotkań w ten weekend odbędą się na boisku w Lubaniu. 

Jako pierwsi swoje spotkanie rozegrają nasi juniorzy U19. Do Lubania przyjedzie zespół Lechii Dzierżoniów, który dotychczas uzbierał 6 punktów w 4 spotkaniach i zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Lubanianie mają na koncie 3 oczka i są trzy pozycje niżej, na 12 miejscu. W drugim sobotnim spotkaniu na naszym boisku swoje spotkanie rozegrają trampkarze, a goścmi będzie zespół Chrobrego Głogów. Zespół z Głogowa rozegrał do tej pory dwa spotkania i w obu zainkasował komplet punktów. Łużyce mają o jedno spotkanie więcej, ale na koncie jedną porażkę - w minionym tygodniu górą były Karkonosze Jelenia Góra.

IMG 7050 Kopiowanie

Dwa nasze zespoły wystąpią w sobotę w roli gości. Do Wrocławia na spotkanie z Parasolem wybiorą się młodzicy U13, zaś do Pobiednej pojedzie druga drużyna trampkarzy U15.

W niedzielę swoje spotkanie rozegra pierwsza drużyna. Podopieczni Radosława Szajwaja powalczą o kolejne ligowe punkty z drugim zespołem Chrobrego Głogów. Nasz zespół po 4 kolejkach prowadzi w tabeli IV ligi dolnośląskiej. Chrobry, który dotychczas uzbierał 5 punktów, jest 11. Drugi niedzielny mecz odbędzie się natomiast na naszych obiektach. Juniorzy młodsi zagrają z Włókniarzem Leśna.

IMG 1928 Kopiowanie

Poniżej przedstawiamy zestawienie wszystkich meczów. Serdecznie zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom!

210911