Następne spotkanie
Na wyjeździe
  24.10.2021, godz. 14:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Sparta Rudna 

dni
godzin
minut

DWA ZERO!

Po raz drugi w tym sezonie przyszło nam się zmierzyć z zespołem Apisu Jędrzychowice i po raz drugi z tego starcia zwycięsko wyszła ekipa z Lubania. Po raz drugi także w spotkaniu z zespołem z Jędrzychowic nie straciliśmy bramki. Mecze różniła tylko ranga spotkania - trzy tygodnie temu był to ćwierćfinał okręgowego pucharu polski, a teraz 10 kolejka IV ligi Dolnośląskiej!

Więcej…

5 meczów w Lubaniu, w tym hit IV ligi dolnośląskiej!

Aż pięć spotkań na własnym boisku rozegrają w ten weekend zespoły Łużyc. Wśród nich hit IV ligi, w którym trzeci w tabeli Apis Jędrzychowice będzie rywalem naszego zespołu, zajmującego w tabeli 4 miejsce.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

W Głogowie bez punktów!

Nasza passa blisko czterech miesięcy bez porażki dobiegła dziś końca. Pogromcą okazał się zespół Chrobrego II Głogów. Przeciwnik, który w tym sezonie IV ligi nie prezentował nadzwyczajnego poziomu, mimo że przed rozpoczęciem ligi był stawiany jako główny kandydat do awansu do III ligi. Po 4 kolejkach zespół z Głogowa plasował się na 13 miejscu w tabeli z dorobkiem czterech punktów i tylko jednym zwycięstwem. Nasza ekipa do tego starcia przystępowała w roli lidera IV ligi dolnośląskiej!

IMG 8316 Kopiowanie
Już  w 10 minucie doszło do przykrego urazu Sebastiana Monika. Nasz środkowy obrońca nieszczęśliwie stanął i skręcił kostkę. Uraz wykluczył go niestety z dalszej rywalizacji. W jego miejsce pojawił się Łukasz Kusiak.

W pierwszej części starcie było dość wyrównane, jednak to gospodarze prezentowali większą kulturę gry i zaczęli przejmować inicjatywę. Nasz zespół stwarzał sobie sytuacje, ale to Chrobry prowadził grę i ostatecznie trafili do siatki, ale arbiter nie uznał tego gola, sygnalizując spalonego. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0.

IMG 8434 Kopiowanie

Po zmianie stron szybko okazało się, że miejsce w tabeli w początkowej fazie sezonu nie ma żadnego znaczenia. Już w 49 minucie gospodarze zanotowali trafienie na 1:0. Nasz zespół próbował szybko odrobić straty, lecz to gospodarze cieszyli się z kolejnych bramek. Trafiali kolejno Marciniak oraz Jóźwiak. W 83 minucie gola na 3:1 zdobył Kamil Młynarski, który wykończył kapitalny rajd Denisa Wadzińskiego prawą stroną placu gry. Wówczas wydawało się, że bramka na 3:2 wisi w powietrzu, ale ataki naszego zespołu nie przyniosły trafienia. W doliczonym czasie gry Chrobry po raz czwarty wyprowadził zabójczy atak i ustalił wynik meczu na 4:1.

IMG 8915 Kopiowanie

W związku z tym wynikiem, Łużyce spadły z pozycji lidera na 5 lokatę. Oczywiście, trenerski dwugłos zobaczą Państwo wraz ze skrótem meczu na naszym kanale w serwisie YouTube. Zapraszamy serdecznie!Chrobry II Głogów - Łużyce Lubań 4:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Marciniak (49'), 2:0 Marciniak (65'), 3:0 Jóźwiak (69'), 3:1 Młynarski (83'), 4:1 Jóźwiak (90'). 
Żółte kartki: Bojdziński, Rymer, Kusiak, Schonung oraz  Iwanowicz
Sędziowali: Jakub Szkutnik oraz Damian Dumycz i Jakub Domagała

Łużyce: Trzajna - Chmielowiec (72' Wadziński), Monik (10' Kusiak), Karwecki, Buzała, Berliński, Bojdziński (59' Góraj), Schonung (63' Młynarski), Rymer (60' Sitek), Chernyshenko, Urbaniak.

Chrobry: Szafer - Malczuk, Iwanowicz, Wawrzyniak, Jandziak (70' Galas), Pieczarka (76' Włodarczyk), Zygmunt (61' Burda), Marciniak, Antkowiak (61' Jóźwiak), Krawiec (75' Bartecki), Michalczyk.

- red. Mateusz Stóf

my visual 47377785 1