Następne spotkanie
Na wyjeździe
  24.10.2021, godz. 14:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Sparta Rudna 

dni
godzin
minut

DWA ZERO!

Po raz drugi w tym sezonie przyszło nam się zmierzyć z zespołem Apisu Jędrzychowice i po raz drugi z tego starcia zwycięsko wyszła ekipa z Lubania. Po raz drugi także w spotkaniu z zespołem z Jędrzychowic nie straciliśmy bramki. Mecze różniła tylko ranga spotkania - trzy tygodnie temu był to ćwierćfinał okręgowego pucharu polski, a teraz 10 kolejka IV ligi Dolnośląskiej!

Więcej…

5 meczów w Lubaniu, w tym hit IV ligi dolnośląskiej!

Aż pięć spotkań na własnym boisku rozegrają w ten weekend zespoły Łużyc. Wśród nich hit IV ligi, w którym trzeci w tabeli Apis Jędrzychowice będzie rywalem naszego zespołu, zajmującego w tabeli 4 miejsce.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekty graficzne poznań projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www

Z Jaworzanką po 16 latach! Gra także młodzież!

Już dziś swoje szóste ligowe spotkanie rozegra nasza pierwsza drużyna. W Lubaniu o godzinie 16:00 podejmiemy Jaworzankę Jawor!

 

IMG 5338

 

Będzie to pierwsze starcie naszych zespołów po 16 latach przerwy. Ostatnie, 13 kwietnia 2005 roku, zakończyło się zwycięstwem Łużyc 2:1. W Jaworze bramki dla naszego zespołu zdobywali wówczas Marcin Zaborski i Sylwester Kret.

Jaworzanka bardzo dobrze rozpoczęła zaś bieżący sezon, pokonując na inaugurację Prochowiczankę Prochowice 5:1. Potem przyszło jeszcze zwycięstwo ze Spartą Rudna (6:1) oraz porażki – kolejno z Apisem (1:3) oraz Granitem Roztoka i Mewą Kunice (oba po 0:1). Po pięciu kolejkach jaworzanie mają 6 punktów i zajmują w tabeli 9 pozycję. Łużyce, po ostatniej porażce w Głogowie, spadły na 5 lokatę.

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie. Pierwszy gwizdek Pana Bartosza Terki z Wrocławia dziś o godzinie 16:00!

untitled poster 55466790 1

 

Dziś oraz jutro gra również nasza młodzież. Z 7 spotkań, aż 4 odbędą się na naszych obiektach. Poniżej prezentujemy pełen rozkład gier.

 

210918