Następne spotkanie
U siebie
16.07.2022, godz. ???

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Piast Iłowa

dni
godzin
minut

Sezon zakończony, nadszedł czas podsumowań!

Sezon zakończony! Znamy już spadkowiczów, a także niemal na pewno skład grupy zachodniej IV ligi w sezonie 2022/2023. Nasz zespół pewnie się utrzymał, a długo nawet walczył o zwycięstwo w lidze. Ostatecznie 4 miejsce to ogromny sukces, którego mało kto się spodziewał przed rozpoczęciem tych rozgrywek.

Więcej…

Nasi na kadrze!

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Świdnicy odbyła się konsultacja szkoleniowa kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, która w dniach 15-19 czerwca wystąpi w turnieju eliminacyjnym do UEFA Regions CUP. Wśród nich znalazło się 4 zawodników Łużyc Lubań.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie stron www

Mewa górą po raz drugi!

Po raz drugi w tym sezonie Mewa Kunice okazała się lepsza od naszego zespołu. W sobotnim spotkaniu 27 kolejki podopieczni Huberta Łysego zwyciężyli 5:3.

IMG 6450 Kopiowanie

Łużyce niemal od początku spotkania musiały gonić wynik. Kuniczanie szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale do przerwy prowadzili tylko 3:2. W drugiej części Łużyce goniły wynik i w końcu w 87 minucie udało się doprowadzić do wyrównania. Końcowka należała jednak do gospodarzy, którzy w doliczonym czasie gry wyprowadzili dwa ostateczne ciosy i zapewnili sobie 3 punkty.

Zapraszamy na skrót tego spotkania wraz z wypowiedziami trenerów.

 

Mewa Kunice - Łużyce Lubań 5:3 (3:2)

Bramki: Metuk (9, 90), Rokosz (17, 90), Szumański oraz Urbaniak (18), Buzała (30), Petlakowski (87-sam)

Żółte kartki: Szumański, Ziemba oraz Monik, Berliński, Staroń

Mewa: Szawaryn - Szumański (63' Smolny), Kaczmarek (90' Mikhnov), Chodyga, Gała, Wach (71' Durkalec), Plebaniak, Ziemba (66' Opaluch), Petlakowski, Rokosz, Metuk (90' Bas)

Łużyce: Szyptur - Chmielowiec (77' Rymer), Buzała, Monik, Chernyshenko, Kusiak (56' Furmański), Wadziński (61' Karwecki), Młynarski, Urbaniak (46' Bojdziński), Berliński (80' Jakubczyk), Staroń

my visual 47377785 1