Następne spotkanie
U siebie
16.07.2022, godz. ???

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Piast Iłowa

dni
godzin
minut

Sezon zakończony, nadszedł czas podsumowań!

Sezon zakończony! Znamy już spadkowiczów, a także niemal na pewno skład grupy zachodniej IV ligi w sezonie 2022/2023. Nasz zespół pewnie się utrzymał, a długo nawet walczył o zwycięstwo w lidze. Ostatecznie 4 miejsce to ogromny sukces, którego mało kto się spodziewał przed rozpoczęciem tych rozgrywek.

Więcej…

Nasi na kadrze!

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Świdnicy odbyła się konsultacja szkoleniowa kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, która w dniach 15-19 czerwca wystąpi w turnieju eliminacyjnym do UEFA Regions CUP. Wśród nich znalazło się 4 zawodników Łużyc Lubań.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie stron www

Finał nie dla nas!

We wczorajszym meczu 1/2 Dolnośląskiego Pucharu Polski mierzyliśmy się z zespołem Lechii Dzierżoniów. Lider grupy wschodniej IV ligi wygrał dość pewnie i zameldował się w finale tych rozgrywek.

IMG 7011 Kopiowanie

Spotkanie rozpoczęło się od dwóch szybkich bramek. W 5 minucie Lechię na prowadzenie wyprowadził Ciarkowski, ale już w 8 minucie było 1:1 po kapitalnym woleju Denisa Wadzińskiego. Do końca pierwszej połowy trafiali już jednak tylko goście. Dwukrotnie zrobił to Elton oraz raz Sadowski.

Łużyce Lubań - Lechia Dzierżoniów 2:6 (1:4)

Bramki: Ciarkowski 4', Elton 10', 30', Sadowski 39', Chlipała 88', Korzeniowski 90+4' oraz Wadziński 8', Staroń 58'
Widzów: 400.
Sędziował: Filip Paszczyk


ŁUŻYCE: Trzajna - Chmielowiec, Monik, Berliński, Bojdziński, Furmański, Młynarski, Staroń, Wadziński, Karwecki, Chernyshenko.

LECHIA: Szady - Łazarowicz, Ciarkowski, Jaros, Sadowski, Zatwarnicki, Chrapek, Miazga, Elton, Rzepski, Juraszek.

my visual 47377785 1