Następne spotkanie
U siebie
20.08.2022, godz. 17:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

Odra Ścinawa

dni
godzin
minut

Udana inauguracja!

W pierwszym spotkaniu sezonu 2022/2023 pokonaliśmy na wyjeździe AKS Strzegom. Nie było jednak łatwo, a 3 punkty zespół Łużyc zapewnił sobie dopiero w doliczonym czasie gry!

Więcej…

Czas start!

Zakończyły się przygotowania naszego zespołu do sezonu 2022/2023 i pora już rozpocząć odliczanie do inauguracji. W zbliżającej się kampanii cel jest jeden - zająć miejsce w pierwszej 7 i spokojnie utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej na Dolnym Śląsku.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie stron www

Przygotowania rozpoczęte!

Wczoraj pierwsza drużyna Łużyc rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu! Na pierwszym treningu pojawiło się łącznie 18 zawodników, wśród których było kilku kandydatów do gry w naszym zespole.

Z drużyną dotychczas pożegnało się dwóch graczy. Klubów szukają Kamil Sitek oraz Oskar Rymer. Nieobecni na wczorajszych zajęciach byli także Łukasz Staroń (kontuzja) oraz kilku zawodników przebywających jeszcze na urlopach (m.in. Damian Buzała, Emanuel Karwecki) lub dochodzących do siebie po chorobach (Maciej Furmański). Sprawy osobiste zatrzymały zaś Damiana Berlińskiego, a zawodowe naszego kapitana - Damiana Bojdzińskiego. Obecny był za to Adrian Schonung, który występował w naszym zespole w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu.

IMG 4234 Kopiowanie

Pojawiło się też kilka nowych twarzy. Daniel Ziółkowski (ostatnio Leśnik Osiecznica), Daniel Mlonek (FSV Neusalza-Spremberg), Bartek Poszelężny (Karkonosze Jelenia Góra), Szymon Stachnik (Włókniarz Mirsk) oraz Kacper Biernat (SMS Łódź) to zawodnicy, którzy wstępnie wyrazili chęć gry w naszym zespole. W najbliższym czasie okaże się czy zostaną w Lubaniu na najbliższy sezon. Zdjęcia ze wczorjaszych zajęć znajdziecie TUTAJ.

W okresie przygotowawczym rozegramy w sumie pięć gier kontrolnych. O miejscach rozgrywania spotkań będziemy informowąć na bieżąco.

 

sparingi