Następne spotkanie
Na wyjeździe, 18.11.2023, godz. 13:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

BKS Bolesławiec

dni
godzin
minut

Udany rewanż!

Nieco ponad rok temu w 1/2 finału dolnośląskiego Pucharu Polski mierzyliśmy się po raz ostatni z Lechią Dzierżoniów. Ówczesny lider grupy wschodniej 4 ligi nie dał nam najmniejszych szans, wygrywając przy ulicy Ludowej w Lubaniu 6:2. Wczoraj mieliśmy okazję na rewanż, ponieważ podejmowaliśmy Lechię ponownie, już w starciu ligowym. Od tego sezonu rozgrywki toczą się bowiem w jednej grupie.

Więcej…

Zaczynamy!

Nieco ponad miesiąc trwała przerwa wakacyjna między sezonami. Podopieczni Jacka Kanasa, którzy w minionym sezonie zajęli 4 miejsce w grupie zachodniej 4 ligi rozpoczęli okres przygotowawczy do kampanii 2023/2024.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie stron www Lużyce Lubań Lużyce Lubań

Komunikat zarządu #2

Drodzy kibice! Niedługo w Klubie nastąpi kilka zmian, dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem Zarządu!

Kibice i sympatycy!

W związku z upływającą w tym roku kadencją obecnego Zarządu, w czerwcu bieżącego roku odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Klubu Sportowego  Łużyce Lubań! Wybierzemy nowe władze Stowarzyszenia, a także poruszymy kilka najważniejszych kwestii związanych z przyszłością naszego Klubu. Szczegółowy plan zebrania, a także jego dokładna data i lokalizacja zostaną podane do wiadomości z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przypominamy, że Ci z Was, którzy chcieliby mieć realny wpływ na to, co dzieje się w Klubie mogą zostać jego członkami! Po wypełnieniu deklaracji i opłaceniu rocznej składki w wysokości 30,00 złotych możecie mieć wpływ na wybór nowego Zarządu, posiadając prawo głosu na Walnym Zgromadzeniu.

Deklarację oraz instrukcję dotyczącą jej złożenia znajdziecie w zakładce Dokumenty do pobrania.

Zarząd KS Łużyce Lubań