Następne spotkanie
Na wyjeździe, 18.11.2023, godz. 13:00

Łużyce Lubań

vs

Włókniarz Leśna

BKS Bolesławiec

dni
godzin
minut

Udany rewanż!

Nieco ponad rok temu w 1/2 finału dolnośląskiego Pucharu Polski mierzyliśmy się po raz ostatni z Lechią Dzierżoniów. Ówczesny lider grupy wschodniej 4 ligi nie dał nam najmniejszych szans, wygrywając przy ulicy Ludowej w Lubaniu 6:2. Wczoraj mieliśmy okazję na rewanż, ponieważ podejmowaliśmy Lechię ponownie, już w starciu ligowym. Od tego sezonu rozgrywki toczą się bowiem w jednej grupie.

Więcej…

Zaczynamy!

Nieco ponad miesiąc trwała przerwa wakacyjna między sezonami. Podopieczni Jacka Kanasa, którzy w minionym sezonie zajęli 4 miejsce w grupie zachodniej 4 ligi rozpoczęli okres przygotowawczy do kampanii 2023/2024.

Więcej…

Partnerzy

strony www poznaństrony www poznaństrony www poznań

Sponsorzy

projekt logo poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie stron www Lużyce Lubań Lużyce Lubań

Zaczynamy!

Nieco ponad miesiąc trwała przerwa wakacyjna między sezonami. Podopieczni Jacka Kanasa, którzy w minionym sezonie zajęli 4 miejsce w grupie zachodniej 4 ligi rozpoczęli okres przygotowawczy do kampanii 2023/2024.

Gdy piłkarze odpoczywali w naszym Klubie doszło do zmiany władz. Na Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się 06 czerwca wybrano nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Prezesem Łużyc został Marcin Kocuła, pełniący przez ostatnie 4 lata funkcję wiceprezesa. Zarząd tworzą ponadto Zbigniew Orzechowski (wiceprezes), Grzegorz Juszczyk (Skarbnik) oraz Anna Strzelczyk i Konrad Mandżejewski (Członkowie zarządu).

IMG 4915 Kopiowanie

Nadchodzący sezon będzie zaś prawdziwym wyzwaniem, bowiem po kilku latach rozgrywki w 4 lidze dolnośląskiej ponownie będą się odbywały w jednej grupie, obejmującej swym zasięgiem całe województwo. W związku z trwającym remontem stadionu przy ulicy Ludowej, Łużyce swoje mecze będą rozgrywać w Węglińcu, gdzie występowaliśmy już wiosną. W zespole na pewno dojdzie do zmian personalnych. Wolną rękę w poszukiwaniu klubów otrzymali już Kamil Sitek, Damian Berliński i Mykola Chernyshenko. Ponadto z drużyną pożegnał się także Kamil Młynarski, który nie da rady łączyć obowiązków zawodowych z graniem na poziomie 4 ligi, a do Miedzi Legnica odchodzi Dominik Suski.

W zespole pojawi się kilka nowych twarzy. Zawodników, którzy w sezonie 2023/2024 będą reprezentowali Łużyce zaprezentujemy w ciągu najbliższych kilku dni. Znany jest już także plan sparingów naszego zespołu. W krótkim okresie przygotowawczym rozegramy 4 gry kontrolne.

 

my visual copy 59858380 2

 

Inauguracja rozgrywek ligowych nastąpi już 12 sierpnia, kiedy na wyjeździe podejmiemy Górnik Złotoryja. Poniżej prezentujemy cały terminarz rundy jesiennej sezonu 2023/2024. Początek nie będzie łatwy, gdyż już w drugiej kolejce podejmiemy Lechię Dzierżoniów. Będzie to pierwsze spotakanie przed własną publicznością.

TERMINARZ MECZÓW PIERWSZEJ DRUŻYNY 2023

Galerię zdjęć z pierwszych zajęć, które odbyły się 03 lipca znajdziecie TUTAJ.